YENİ NESİL OFİSLER

SİZ SADECE İŞİNİZE ODAKLANIN, OFİSİNİZİ BİZ YÖNETİRİZ.

1820 metrekare, 55 ofis ile İzmir’in en büyük hazır ofis ve sanal ofis merkezi Office İzmir…

İzmir’de iş dünyasının merkezi Bayraklı Megapol Tower ve Folkart Towers'ta standartları ortadan kaldırıp, profesyonel bir çalışma ortamına adım atın.

Office İzmir hazır ofisleri, giderlerini büyümeyi hedefleyen firma ve girişimcilere ev sahipliği yapıyor. Sıfır Yatırımlı Ofislerimiz ile birbirinden bağımsız, 9-35 metrekare büyüklükteki ofislerde siz de yerinizi alın.

Ayrıca ofislerimiz ihtiyaç halinde 50-100 metrekare arasında genişletilebilmektedir. Ofislerimiz full mobilyalı, iletişim araçları hazır olarak (telefon,fax,internet) size ve ekibinize sağlıklı bir iş akışı sağlıyor.

Hizmetlerimiz

Sanal Ofisler

Yeni bir iş kurma aşamasında, yüksek ofis giderleri sizi risk altına sokabilir. Masrafla da bitmez, uygun ofisi bulduktan sonra harcanan zaman ve emek tüm enerjinizi alır götürür.

Hazır Ofisler

Yeni bir iş kurmak istiyor ancak ofis giderleri gözünüzü korkutuyor… Homeofis çalışma ortamında konsantrasyon problemi mi yaşıyorsunuz?

Toplantı Odaları

Yapacağınız toplantılar, konferanslar ve seminerler şirket başarısında önemli rol oynar. Yerinde, zamanında ve uygun ortamda yapılan toplantılar iş hayatımızın vazgeçilmez birer parçasıdır.