Bize Ulaşın

Siz sadece işinize odaklanın, ofisinizi biz yönetiriz.

YENİ NESİL OFİSLER

Hedefiniz prestijli bir lokasyonda yeni bir iş kurmak, mevcut işinizi büyütmek veya firmanıza yeni bir irtibat bürosu açmak ise hazır ofis ve sanal ofis çözümleriyle Office İzmir,
Megapol Tower’da 1440 m2 ve Folkart Towers’ta 380 m2 alanda 55 ofis ile başarıya giden yolda, en büyük destekçiniz olacaktır. Office İzmir olarak şirketinize, uzun süreli kontratlar olmadan,
yüksek ofis maliyetlerine girmeden, full mobilyalı, iletişim araçları hazır(telefon,faks,internet) ve yönetici asistanınız ile şirket ihtiyaçlarınızı karşılayacak yeni nesil çalışma alanları sunuyoruz.
Üstelik bunlar size sağladığımız avantajların yalnızca bir kısmıdır.

NEDEN OFFICE İZMİR

* Anında başlarsınız.
* Profesyonel yabancı dil bilen sekreterlerimiz telefonlarınızı, firma isminiz ile karşılar ofiste iseniz masanıza dışarıda iseniz cep telefonunuza aktarır ve anında size bilgi verirler.
* İzmir’in en prestijli iş adresini yasal adres olarak kullanır, kartvizit ve antetli kağıtlarınıza bastırabilirsiniz.
* Esnek kullanım süreleri ile ihtiyacınız olduğu sürelerde mobilyalı ofislerimizi kullanabilir, dilerseniz İzmir Körfezine hakim modern toplantı salonlarımızda başarılı toplantılara imza atabilirsiniz.
* Kargo ve resmi evraklarınız şirketiniz adına teslim alınır ve bilgi maili anında yollanır.
*Ücretsiz temizlik, ofisinize çay ve kahve servisi, güvenlik, faks ve internet hizmeti.
* İdari işleri düşünmek için enerji kaybetmezsiniz.
* Dekorasyon, tadilat ,taşınmak için zaman ve para kaybınız olmaz.
* Kolay bütçeleme. Kira aidat, personel, stopaj, elektrik, ısınma  vb. masraflar yok. Sadece kira ödersiniz.
7/24 KULLANIM

7/24 KULLANIM

Sahip olduğumuz özel kartlı giriş sistemi sayesinde ofislerimiz 7 gün 24 saat kullanıma açıktır. Mesailer artık daha keyifli bir hale gelecek. Rahat çalışma ortamında siz sadece işinizi düşündüğünüzden dolayı pek mesai ihtiyacı olmaz ama keyiften çalışmak isterseniz güzel akşamlarda ofisiniz emrinize amade…
MEGAPOL TOWER

MEGAPOL TOWER

Megapol Tower, İzmir iş dünyasının yeni merkezi Bayraklı’da, mükemmel deniz manzarası, merkezi konumu ve prestijiyle en keyifli ve konforlu çalışma ortamına sağlamaktadır.
lawyer-team-1.jpg
OFİS ALMA KOMŞU AL

OFİS ALMA KOMŞU AL

İyi komşu ofis hayatında da çok önemlidir. Günümüz iş hayatının en önemli parçasının network ve bağlantılar olduğunu düşünürsek Office İzmir en ideal ofis ortamı olarak düşünülebilir. Her sektörden profesyonel ve danışmanın Office İzmir bünyesinde ofisi olduğunu düşünürsek bir uzman ihtiyacında sadece yan kapıyı tıklatmanız her zaman yeterli olacaktır.
lawyer-team-1.jpg
ZAMANIN ÖTESİNDE BİR MİMARİ ANLAYIŞ

ZAMANIN ÖTESİNDE BİR MİMARİ ANLAYIŞ

Avrupa’nın en yüksek 5. projesi ünvanı kazanmış ikiz kuleler, eşsiz İzmir manzarası ile ferah çalışma alanları sunmaktadır.

SEÇENEKLERİMİZ

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşabilirsiniz
 • HAZIR OFİSLER
 • Sizi hem ofislerimizi görmeye hem de kahvemizi
  içmeye davet ediyoruz.

  Size ve işinize özel olarak hazırlanan Hazır ofislerimizde ,ofis mobilyaları, yönetici asistanı, aidat, stopaj, ısınma-soğutma, elektrik, internet, güvenlik, temizlik, çay-kahve gibi tüm genel giderlerin faturaya dahil olduğu paketler ile aylık giderlerinizi kolayca hesaplayabilir ve sürpriz maliyetlerden kurtulursunuz.

  9 m2 ile 40 m2 arası ve her şeyi ile hazır, dilerseniz markalaştırabileceğiniz ve mobilyaların yerini değiştirebileceğiniz 50 adet ofisimizden birine taşınıp güçlü internet ağımıza bağlanıp 10 dakika içinde ofisinize taşınabilir ve hemen işinize başlayabilirsiniz.

  Üstelik idari işler, asistanlık, yazıcı, tarayıcı, kargo ve telefon trafiği, çay-kahve servisi gibi detaylar ile biz ilgilenir, gelen müşterilerinizi karşılar ve ofisinize kadar eşlik eder böylece işinize odaklanmak için size daha fazla zaman yaratırız.
 • SANAL OFİSLER
 • Office İzmir’e şimdi kayıt olun bir ayınız
  bedavaya gelsin…

  Tam gün kullanacağınız fiziksel bir ofise ihtiyacınız olmayabilir. Yüksek ofis maliyetlerine katlanmadan profesyonel bir iş adresi, yönetici asistanı, çalışma, toplantı ve lounge alanı sizler için en uygun çözüm.

  Office İzmir olarak size sunacağımız sanal ofis paketlerimiz ile prestijli bir adreste kurumsal bir profile sahip olurken, genel giderlerinizi de düşük tutarsınız.

  Size özel yönetici asistanınız gelen tüm çağrılarınızı firma isminiz ile karşılayacak ve dilerseniz telefonları size yönlendirecek dilerseniz bırakılan notları e-mail adresinize anında iletecektir.

  Üstelik, size sağladığımız avantajlar yanında ofis kiralama, emlak komisyonu, depozito, mobilya, taşınma ve sekreter maliyeti, elektrik, aidat, stopaj, internet.. vb ofis giderleri olmadan prestijli bir adreste kurumsal bir profile sahip olacaksınız.
 • TOPLANTI ODASI
 • İzmir Körfezine hakim toplantı salonlarına mı
  ihtiyacınız var…

  Kahve zincirlerinde yapılmaya çalışılan görüşmeler gereken prestij ve profesyonellikten uzak olacağı için iş dünyasında ilk izlenim her şey demektir...

  Müşterilerinizi, etkileyici İzmir Körfezine hakim en son teknolojik ekipmanlar ile donatılmış toplantı odasında çay ve kahve eşliğinde ücretsiz olarak ağırlayabilir ve başarılı toplantılara imza atabilirsiniz.

  Üstelik, size sağladığımız avantajlar yanında ofis kiralama, emlak komisyonu, depozito, mobilya, taşınma ve sekreter maliyeti, elektrik, aidat, stopaj, internet vb. ofis giderleri olmadan prestijli bir adreste kurumsal bir profile sahip olacaksınız.
Hazır ve Sanal Ofislerle İlgili Sormak İstedikleriniz mi Var?

Müşteri Görüşleri

 • Ajansımız için standartları yüksek bir ofis seçeneği ararken Office İzmir ile tanıştık. Neredeyse 1 yılımızı doldurmak üzereyiz. Bir çok farklı sektörden kaliteli ve başarılı şirketin bir arada olduğu ve yüksek dinamizme sahip olan bu ofiste çalışıyor olmak bize de çok şey kattı.
  Ufuk KAYRAK
  KIRMIZI TÜKENMEZ AJANS KURUCU ORTAK
 • Güleryüz ve profesyonel bakış çalışanın bir arada toplandığı nadir işletmelerden biri. İşine yapanlar son derece işine hakim, üstelik gelen misafirlerimiz de onlar için sürekli güzel geribildirimlerde bulunuyor. Office İZMİR’de çok fazla ofis olmasına rağmen, kendinizi özel ve değerli hissedebiliyorsunuz. Bir küçük aile gibisiniz çalışanlarla. Kapalı alanlarda yaratılması zor bir duyguyu yaşamış olmak oldukça keyifli... Tüm çalışma arkadaşlarımıza ve yöneticilerine gösterdikleri özveri için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.
  Psikolog Nevin KÜÇÜK
  RAYA EĞİTİM VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZİ
 • Yaklaşık 2 yıldır kullanmakta olduğum Officeİzmir projesine ait ofisimde, kurumsallık ve müşteri memnuniyetini hat safhada yaşamakta ve bunun vermiş olduğu huzur ile ofisime gelmekteyim. Güleryüzlü ve dinamik personeli, çözüm üretme konusunda ki hızı ve önceliklerinin müşteri memnuniyeti olma felsefesi ile tam bir çözüm ortağı olarak çalışan bu kurumu ve siz çalışanlarını gönülden tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. Daha nice birlikte güzel yıllara.
  Teşekkürler Officeİzmir...
  R.Onur GARİP
  Bölge Satış Müdürü
 • Uzun süredir hizmetlerinizden ve imkanlarınızdan yararlanıyorum. Sıcak kanlı güler yüzlü insanlarla birlikte olmak güzel. Teşekkür ederim.
  Halil KIRMACI
  KIRMACI DANIŞMANLIK
 • Ofis yönetimi, yoğun iş akışı içerisinde ihmal edilebilir bir konu gibi algılansa da, iyi bir ofis yönetiminin ne anlama geldiğini ve sağlayacağı kazançları gayet iyi biliyoruz. Güler yüzlü kadrosu, çözüm odaklı yaklaşımı ve sektörel birikimiyle, ofis yönetimi konusunda her zaman yanımızda oldukları için Office İzmir ailesine teşekkür ederiz.
  PİAR YAPI
 • Tüm personelinizin güler yüzlü, samimi, profesyonel ve ilgili çalışması ofimiz ve gelen müvekkillerimizin ağırlanması açısından çok motive edici. Bu sebeple uzun bir süre daha buralardayız.
  Mehmet Erman KABALCI
  Avukat
 • Office İzmir, güler yüzlü insanlar, pratik çözümler, iyi hizmet… Hazır ofisin İzmir’deki en doğru adresi… 1,5 yıldır ofisinde hizmet verdiğimiz, Office İzmir’i herkese tavsiye ediyorum…
  Mustafa CİNDOĞLU
  ZORLU A.Ş.
  Pazarlama Müdürü

HİZMETTE SINIR YOKTUR

Office İzmir kullanıcılarına özel olarak sunulan hizmetimiz sayesinde sadece şifreniz ile tablet veya telefonunuzdan girebileceğiniz firmanıza özel hizmet sayfasından telefon cevaplama,
posta - kargo trafiği veya 
toplantı odası rezervasyonunuzu istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Office İzmir panelinden firmanıza gönderilen bilgi mesajları tercihinize göre cep telefonu veya mail hesabınıza otomatik olarak gelir, gelen aramalarınızın ve postalarınızın bilgisini takip edebilir,
faturalarınızı kontrol edebilir, tek tuşla kira ödemelerinizi yapabilir, öneri veya şikayetlerinizi bize iletebilir veya toplantı odası rezervasyonlarınızda catering ayarlamasını yapabilirsiniz.

Megapol Tower Anadolu Cad. Adalet Mah.
No:41 Kat:9-10 Bayraklı / İzmir
Tel: +90 (0232) 400 22 77
Fax: +90 (0232) 400 22 78